Duben 9 2015

Outsourcujte domácí práce – z pohledu muže

Neříkali jste si někdy, jaký je to opruz zabít tolik vzáceného volného času uklízením domácnosti? Věnovat tolik času luxování, vytírání, utírání prachu, mytí oken, žehlení a tak dál. Ne že bych něco z toho někdy dělal, ale přítelkyně mi často připomíná, že jí to nebaví. Nepřemýšleli jste o tom, že by bylo fajn, kdyby Vám v kanceláři jednou týdně někdo vygruntoval, utřel ze stolu chuchvalce prachu, vysypal přetékající odpadkové koše a umyl dva měsíce odstavené použité hrnečky od kafe? No jo, já vím. Jenže pak jste viděli v Prásku reportáž o tom, na co která celebrita využívá domácí hospodyně, kolik za to platí a přešla Vás chuť. Ok, ale co to zkusit jinak?
V dnešní době existuje hodně (slovy: hodně) úklidových agentur, které Vám zajistí spolehlivou hospodyni. Je jenom na Vás, s čím Vám bude pomáhat a jak často k Vám bude docházet. Outsourcing je dneska v módě, tak proč neoutsourcovat i soukromé povinnosti a neudělat si z toho pohodlný lifestyle, když to navíc nijak extrémně nezatíží Vaši peněženku. Není přece nic krásnějšího, než přijít z práce do čistého domova, kde na Vás místo běžných povinností čeká pouze PlayStation, nesmyslně drahá lahev a božská přítelkyně, v horším případě božská lahev a nesmyslně drahá přítelkyně.
Peníze jsou vždy až na prvním místě, takže vím přesně, že to je to, co Vás teď zajímá. Za pravidelný úklid menšího bytu 1x týdně dáte do 1500 Kč/měsíc. Překvapeni? Za pár blbých stovek si ušetříte spoustu hodin strávených nudným úklidem a kupu řečí na téma, že ona přece není žádná Vaše služka.
Takže co Vám v tom vlastně brání? Však se přesvědčte sami, jak snadno můžete hodit starosti za hlavu. Mimochodem, může to být i dobrý dárek pro přítelkyni, když k tomu přihodíte nějakou tu kabelčičku nebo tak.


Posted 9.4.2015 by Marek Cerny in category Nezařazené

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*