Srpen 20 2015

Nexus 7 (2012) + Lollipop = průser jaxviňa

Takže člověk by si skoro myslel, že když si pořídí referenční Google tablet – Nexus 7, který v sobě má čistý Android bez nesmyslných úprav výrobce a který má právě tu zásadní výhodu, že na něj vždy přímo Google vydává nejnovější aktualizace, nemůže se stát, že čtyři romky po sobě (5.0, 5.0.2, 5.1.0 a 5.1.1) zpomalí tablet natolik, že je skutečně nepoužitelný. Já nejsem žádnej frfňa a chápu, že na tabletu z roku 2012 nebude všechno fungovat tak, jako na novince představený minulý týden, ale to, že se aplikace Facebook načte až napotřetí po 35 sekundách, že Google Chrome před načtením stránky 2x spadne a že při psaní mailu trvá přes 15 sekund než vyjede klávesnice, to je teda fakt opruz, to se na mně nezlobte.
Takže milý Google, sereš na to jak na placatej kámen, naštval jsi mě. Máš jediný štěstí, že Nexus lze downgradovat zpět na použitelný KitKat (4.4.4) i na MacBooku, protože kdybych kvůli tomu musel shánět Windows PC, tak bych ten Nexus raději hodil z okna.
Na mým Note III zase Lollipop totálně rozprasil výdrž telefonu (skoro o půlku) a přestaly fungovat moje Cogito hodinky kvůli chybě v bluetooth ovladači. Achjo. A pak se všichni diví, že nejnovější verzi Androidu používá zatím jen 18% zařízení (myšleno kterýkoli Lollipop, ne jen 5.1.1). WTF?


Posted 20.8.2015 by Marek Cerny in category Nezařazené

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*