Leden 21 2015

Je libo „offline spam“ ?

Dneska nám do firmy přišel zase jednou zajímavý email. Týká se služby, jejíž cílem je Vaším jménem naštvat skutečně mnoho lidí. A to je super. Jedná se o inzerci ve společných částech domů, konkrétně na nástěnkách, které k inzerci samozřejmě vůlbec nejsou určeny. Výhoda této konkrétní služby je taková, že reklamní samolepky jsou tak nekvalitní (dle slov samotného „lepíče“), že z nástěnky prostě nejdou odstranit. Legranda grande.

Dobrý den,

rádi bychom vás oslovili s nabídkou reklamy, která má dlouhodobý efekt. Nabízíme vylepení nepolaminovaných samolepek na domovní nástěnky do bytových domů v Praze za cenu 2,50 Kč za kus včetně fotodokumentace o řádně provedené službě.

Proč nepolaminovaná samolepka?

Protože není pevná narozdíl od polaminované, která drží v celku. Tudíž, když bude někdo chtít nepolaminovanou samolepku z nástěnky odstranit, neodstraní jí celou, protože se trhá. Zůstanou poškozené pouze rožky a text bude čitelný. Proto doporučujeme text umístit ke středu samolepky tak, aby na okrajích zůstala rezerva na případné poškození. Nepolaminovaná samolepka je navíc levnější než ta kvalitní.

V přílohách vám zasíláme nabídku viz PRAHA a také formulář k vyplnění objednávky viz OBJEDNÁVKA.


Posted 21.1.2015 by Marek Cerny in category Nezařazené

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*