Leden 6 2015

Autorádio Sencor SCT 6010BMR

Už to bude rok, co jsem si koupil svýho mazlíka – Chrysler PT Cruiser 2,2 CRD. Celý rok jsem trochu trpěl, protože v autě bylo neoriginální oldschool rádio, nějaký Grundig. Rádio ale dobře zapadalo do designu interiéru, protože bylo černé a matné, zároveň bylo retro, jako celé auto. Co už tak super nebylo, byl zvuk. Vlastně toho bylo víc, zvuk, nic moc příjem signálu a fakt, že rádio podporovalo jenom kazety.

Po roce mi to ale nedalo a rozhodl jsem se, že kašlu na vzhled a chci si konečně užít pořádnou muziku a využít kvalitní originální repro v PT na maximum. Neměl jsem nějaký přehnaný požadavky, ale co jsem určitě chtěl, byl bluetooth (pro přehrávání hudby a handsfree) a díra na USB, abych si mohl nabíjet iPhone. Nechtěl jsem do toho investovat moc peněz, čím míň, tím líp.

Sencor_SCT_6010BMR

Hledal jsem chvíli na Heurece i jinde na netu, pak jsem dle recenzí vybral kupodivu to nejlevnější autorádio Sencor SCT 6010BMR za vtipnou cenu 999 Kč přímo na Alze. Možná to bude překvapivý, ale chybu jsem neudělal. Výkon 4x 45 kW je dostatečný i když to v autě trochu osolim, bluetooth funguje jak po másle, iPhone se automaticky spároval, handsfree super a v kombinaci se Spotify Premium mám teď i v autě neomezený Jukebox. Rádio podporuje Aux vstup, přes usb lze připojit libvolnou flashku, iPod nebo i android telefon. Co se mi líbí, že rádio má několik (asi 8) druhů podsvícení, takže jsem si vybral takový, který svítí stejně jako ostatní přístroje v autě. Čili po tmě to vypadá skoro jako že tam to rádio patří. Přes den už to taková sláva není, no prostě plastovej křáp za pár kaček, ale hraje báječně. No a v-v-v-vo  tom to je.


Posted 6.1.2015 by Marek Cerny in category Nezařazené

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*